Potřebujete brýle na prázdniny? Ať už se chystáte na dovolenou nebo jen plánujete volné dny trávit s rodinou u vody, bez brýlí se rozhodně neobejdete. I přes internet lze za výhodné ceny pořídit kvalitní brýle. Zatímco při koupi dioptrických brýlí doporučujeme postupovat rozvážně, abyste vybrali vhodné dioptrie a aby vám brýle prostě dobře seděly, výběr slunečních nebo kupříkladu potápěčských brýlí je téměř bez rizika.

Sluneční brýle – výběr

Kvalitní sluneční brýle by měly být základem výbavy každého milovníka prosluněných letních dní. Ať již v létě chodíte na koupaliště, kde se opalujete, jdete nakupovat do města či řídíte vozidlo, mít sluneční brýle se prostě vyplatí. Chrání totiž vaše oči před nebezpečným UV zářením. Nejenže je v nich lépe uvidíte proti slunečním paprskům, ale také ochráníte svoje oči před nebezpečím. Vybírat můžete z elegantních i ze sportovních stylů slunečních brýlí.

Plavecké brýle do krytého bazénu i na koupaliště

Každý, kdo má rád plavání, by měl rozhodně mít plavecké brýle. S nimi totiž budete pod vodou rychlejší, nevadí vám chlór a další látky, které se do vody přidávají a běžně v očích štípou. Pokud vám plavecké brýle padnou, neměly by protékat a vy skrze ně skvěle uvidíte, i když se v nich potopíte pod vodní hladinu. Kvalitní plavecké brýle lze pak pořídit v obchodě In Optik, kde je možné zakoupit rovněž dioptrické plavecké brýle.

Skvělou alternativou k plaveckým brýlím jsou pak potápěčské brýle, které si můžete vzít do větší hloubky. Také si můžete vybrat takové, které jsou doplněné dioptrickými skly. Tyto potápěčské brýle jsou vhodným řešením pro ty plavce, kteří se nebojí plavat do hloubky. Jsou též ideální volbou na dovolenou k moři.