Vysoce profesionální webdesgin Plzeň studio Agionet nabízí klientům služby, jako je tvorba webových stránek,  redesign webu, založení a správa redakčního systému a e-shopu, online marketing, či SEO vč. statistik návštěvnosti. Protože webové stránky jsou živým organismem, o který je nezbytné pečovat a sledovat, jak zvládá konkurenci.

Zásady a pravidla tvorby webu

Zájemce o nové www stránky by si měl rozhodně ujasnit, jestli potřebuje čistě informační, či prodejním webu. Potom by měl mít připravený hrubý nástin funkčnosti webu, strukturu a obsah. Naší starostí je pak už samotná tvorba webu počínající zjištěním informací o vaší společnosti a to vč. loga a firemní identity. Studio Agionet v Plzni, pro které je tvorba webových stránek předměten hlavní činnosti, využívá služby odborníků, jako jsou IT pracovníci, copywriter, SEO konzultanti, marketingoví specialisté i programátoři.

Profesionální webdesign Plzeň pečuje o vaši firmu

Když nám sdělíte svoje požadavky, věřte, že profesionální webdesign Plzeň zpracuje vaše webové stránky s láskou, neboť i vaše stránky jsou naší vizitkou. S pomocí těch nejlepších grafiků a kodérů budou vaše stránky promyšleny a vytvořeny přesně podle vašich potřeb. Během tvorby webových stránek budeme společně konzultovat postupy a výsledný produkt tak bude společným dílem.

Poskytujeme také redesign webu

S příchodem nových technologií a s měnícími se požadavky zákazníků se může stát, že váš původní web je zastaralý, design nemoderní, nebo chcete nový web rozšířit o další služby. Ani to pro nás není vůbec žádný problém. Zaměřujeme se totiž i na redesign webu, se kterým dostanou vaše stránky zcela nový rozměr. Zákazníci nemají rádi tvrdé změny webových stránek, na které jsou zvyklí. Ovšem v jistých případech jsou původní stránky tak nesrozumitelné, že je potřeba razantní redesign webu. Právě redesign webu vám pak také provedeme my.