Obliba krystalů Swarovski spočívá v jejich zpracování. Náš šperkařský závod Čištín, s. r. o., dodává rozmanité šperky Swarovski, dále náušnice stříbrné, prsteny stříbrné a různé přívěsky. Můžete si tak vybrat z bohaté nabídky zahrnující oblíbené prsteny stříbrné a zlaté, oblíbené náušnice stříbrné a zlaté, elegantní stříbrné a zlaté přívěsky osázené drahými kameny a krystaly Swarovski. Elegantní český vltavín, neodolatelný granát, případně zajímavý přírodní ametyst, topaz, elegantní olivín, půvabná říční perla černá, bílá, lososová, stříbrná a růžová doplňuje šperky z našeho obchodu.

Sortiment našeho obchodu zahrnuje jak náušnice stříbrné, prsteny stříbrné, tak efektní šperky Swarovski

Bohatá nabídka hodnotných šperků je doplněna právě krystaly Swarovski. Efektní šperky Swarovski dodáváme v různých barvách. Prodáváme proto módní náušnice stříbrné, masivní i elegantní prsteny stříbrné i drobné přívěsky pro děti. Ke krystalům, jež jsou u zákazníků nejoblíbenější, patří čistý krystal, tanzanit, ale také light azore, i jiné typy krystalů jako light rose, olivín, siam, safír, chrizolit, emerald, ametyst, topaz, nebo vitrail light, ale i AB krystal či fuchsia.

Překrásné náušnice stříbrné s bezpečnostním uzavíráním mnoha typologií prodáváme právě my

Nekonečná řada kvalitních klenotů, pojímající rovněž zajímavé náušnice stříbrné a zlaté, je ideálně zhodnocena vsazenými krystaly Swarovski, zirkony, nebo dalšími kameny. U každého šperku se počítá s důkladným upevněním krystalů nebo kamenů, aby upevnění nepovolilo. Výsledný efekt náušnice stříbrné má na svědomí čisté rhodium, jež umí podnítit celkovou odolnost náušnice stříbrné a k tomu brání oxidaci klenotu.

Prsteny stříbrné rozmanitých velikostí a váhy

Nabídka zahrnuje prsteny stříbrné osázené zirkony a dalšími syntetickými drahými kameny. Čisté rhodium pomáhá konečné úpravě prstenů podobně jako u náušnice stříbrné, stříbro o ryzosti 925/1000 se používá při výrobě šperku. Jelikož si populární prsteny stříbrné nakupují klienti všech věkových kategorií, pestrý sortiment našeho šperkařského obchodu obsahuje překrásné, kvalitní prsteny stříbrné s mnoha rozměry. A proto zákazníkům doporučujeme, aby do objednávky psali i rozměr prstenu.